EKOLOGICKÝ ÚKLID domácností a kanceláří

18.07.2018 12:36

EKOLOGICKÝ ÚKLID domácností a kanceláří

ŠETŘETE SVÉ ZDRAVÍ I PŘÍRODU DÍKY EKOLOGICKÉMU ÚKLIDU

V ČR se ročně spotřebuje přes 80.000 tun chemických čistících a úklidových prostředků. Ty obsahují až 15% povrchově aktivních látek (tenzidů) a až 50% aktivačních přísad. Ve skutečnosti jsou to nejtoxitější látky v našich domovech. Obsahují karcinogeny, látky narušující hormonální rovnováhu nebo neurotoxiny.

Sice skvěle čistí, ale chemická rezidua po nich zůstávají jak na povrchu čištěných objektů, tak i ve vzduchu. Dostáváme je do sebe dotykem i dechem. Hromadí se v nás, protože ne se všemi si naše tělo dokáže poradit.

Skrze odpady se tyto látky dále dostávají do povrchových i spodních vod. Mají ničivé vlivy na vodní organismy a na přírodu vůbec. A k nám se vždy dostanou zpět. Vodovodním kohoutkem nebo třeba ve formě ryby na talíři.

Ale jde to i jinak...

Moderní ekologické čistící a úklidové prostředky jsou založené na bázi přírodních minerálních látek a rostlinných složek. Jsou netoxické, šetrné k vašemu zdraví a v přírodě kompletně odbouratelné. Váš domov či kancelář s nimi vyčistíme stejně účinně a přitom bez nežádoucích vedlejších účinků. Díky přírodním éterickým olejům krásně voní.

Na úklid používáme výhradně ověřené a šetrné prostředky značek Frosch, FeelEco, Ecover či si dokážeme poradit i s přírodní variantou, a to voda - citron - ocet. Třídíme odpad dle Vašeho přání a naše hospodyňky jsou proškoleny na tento druh úklidu a jsou maximálně hospodárné a  šetrné.

Stále více dbáme na to, co jíme a jak zdravé to pro naše tělo je. Pojďme se zaměřit i na prostředí, kde žijeme či pracujeme. Ekologický úklid je ideální zejména pro rodiny s malými dětmi či alergiky.

Věnujte svůj volný čas sami sobě nebo své rodině a dětem a netrapte se úklidem. Jednoduše nechte starost o běžný úklid na nás za také šetrné ceny 250 Kč / hod (bez DPH).

Těšíme se na Vás kontakt! 

Hana & Aneta Erbanovy

+420 737 416 219


RSSRSS

Aktuality

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ / HOME CLEANING PRAHA

Úklid domácností a kanceláří v Praze - rezervace přímo v našem on-line formuláři ZDE. Vyberte si svoji ověřenou paní na úklid a čas, který Vám vyhovuje. Vše ostatní zařídíme za Vás.    

Archiv aktualit

Kontakt

Nový kód

PRAHA a okolí
Oldřichova 617/16, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 737 416 219
E-mail:

HRADEC KRÁLOVÉ & VÝCHODNÍ ČECHY

Bratří Štefanů 895,
500 03 Hradec Králové 3
Tel.: +420 603 820 737
E-mail: