Rezervujte si svůj úklid ON-LINE

07.10.2019 11:56

PRAVIDELNÝ ÚKLID DOMÁCNOSTÍ & KANCELÁŘÍ za Vás rádi vyřešíme!
Uklízíme byty již od 660,- Kč, denně od 7 do 17 hod po celé Praze. Stačí si pouze rezervovat Váš úklid včas a my se budeme těšit na setkání.
 
A KDO K VÁM PŘIJDE? Naše paní na úklid jsou opravdu spolehlivé dámy, které s námi pracují dlouhodobě při úklidech domácností i kanceláří po celé Praze. Jsou mezi nimi Češky, Ukrajinky či Bulharky, studentky medicíny, maminky na mateřské, či pouze dámy hledající přivýdělek ke své práci.
Jsme rodinná firma a bereme tak i své zaměstnance. Je pro nás důležité, aby naše dámy, které přijdou k Vám domů, bychom si i my pustili do svých domovů a mohli se na ně stoprocentně spolehnout a odejít třeba do práce. Vždy se maximálně budeme snažit, aby Vám naše pracovnice vyhovovala a pokud budete spokojení, můžete si ji přímo na příští úklid zarezervovat.
 
ČISTICÍ PROSTŘEDKY. Výhradně používáme čisticí prostředky, které jsou velmi účinné a zároveň ekologicky šetrné, jako jsou Merida, Econea, HG, Frosch apod. Technické pomůcky jako vysavač, speciální mopy či malé schůdky mějte prosím připravené pro nás vy.
 
PODMÍNKY. Rezervace je nutná vždy týden předem v našem rezervačním formuláři. Storno rezervace bez poplatku tako jeden týden. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte, prosím, obrátit.
 
Těšíme se na Váš kontakt!
 
* * * FOR ENGLISH PLEASE CONTACT US DIRECTLY! * * *
 
Aneta a Hana Erbanovy
+420 737 416 219
 

RSSRSS

Aktuality

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ / HOME CLEANING PRAHA

Úklid domácností a kanceláří v Praze - rezervace přímo v našem on-line formuláři ZDE. Vyberte si svoji ověřenou paní na úklid a čas, který Vám vyhovuje. Vše ostatní zařídíme za Vás.    

Archiv aktualit

Kontakt

Nový kód

PRAHA a okolí
Oldřichova 617/16, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 737 416 219
E-mail:

HRADEC KRÁLOVÉ & VÝCHODNÍ ČECHY

Bratří Štefanů 895,
500 03 Hradec Králové 3
Tel.: +420 603 820 737
E-mail: