Uklízíme společné prostory bytových domů v Pardubicích a Hradci Králové

04.07.2013 09:17

Úklid společných prostor v Hradci Králové a Pardubicích.Vyhněte se náročnému úklidu společných prostor v panelákách a bytových domech. Předejdete tak nejen bolavým zádům, ale také hádkám se sousedy.

Úklidy provádíme po Pardubicích a Hradci Králové. Naše cenová nabídka je kompletní a platí nejen pro službu samotnou, ale zahrnuje  také čisticí prostředky, popřípadě technické zázemí a dopravu po Hradci Králové zdarma. Využijte nejlevnější nabídku na úklid společných prostor v okresech Hradec Králové a Pardubice. Naše ceny jsou opravdu lákavé!

Jednorázový nebo pravidelný úklid? Volba je na vás!

Četnost úklidu si vždy určítě sami. Optimální je naše návštěva 1x týdně, kdy kompletně vytřeme všechny podlahy společných prostor, schody a umyjeme zábradlí. Mezi služby nad rámec běžného úklidu potom patří například mytí oken a dveří. Samozřejmě také nabízíme jednorázový úklid společných prostor.

Máte zájem o úklid společných prostor v Hradci Králové a Pardubicích? Neváhejte nás kontaktovat!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSSRSS

Aktuality

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ / HOME CLEANING PRAHA

Úklid domácností a kanceláří v Praze - rezervace přímo v našem on-line formuláři ZDE. Vyberte si svoji ověřenou paní na úklid a čas, který Vám vyhovuje. Vše ostatní zařídíme za Vás.    

Archiv aktualit

Kontakt

Nový kód

PRAHA a okolí
Oldřichova 617/16, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 737 416 219
E-mail:

HRADEC KRÁLOVÉ & VÝCHODNÍ ČECHY

Bratří Štefanů 895,
500 03 Hradec Králové 3
Tel.: +420 603 820 737
E-mail: