RSSRSS

Aktuality

Vánoční svátky se blíží. I velké haly by měly být čisté

Profesionální úklid hal a průmyslových objektů vám zajistí čisté pracovní prostředí. Vykročení do nového roku tak bude hned o něco příjemnější. Úklid hal nabízíme v Praze a východních Čechách.

Nechte na nás váš předvánoční úklid

Chcete mít na Vánoce doma uklizeno, ale raději se věnujete příjemnějším záležitostem? Svěřte předvánoční úklid do rukou naší zkušené firmy! O předvánoční úklid se postaráme také ve všech komerčních prostorech a kancelářích.

Provedli jsme voskování podlah na Katastrálním úřadě v Hradci Králové

Voskování neboli polymerizace podlah dokáže změnit vaší starou podlahu k nepoznání. Proč zbytečně měnit podlahovou krytinu, když bude díky polymerizaci vypadat zase jako nová?

Stálý úklid obchodních prostor a panelových domů

Úklidem se naše firma zabývá už pěkných pár let, žádný obchodní prostor nebo panelový dům tak pro nás není překážkou. Nechte si od nás vypracovat cenovou nabídku na stálý a pravidlený úklid i vašich prostor.

Nyní se postaráme také o úklid ve škole

Hledáte nejlepší řešení pro úklid školního zařízení? Naše firma nově nabízí profesionální úklid ve škole, školce či na školních kolejích.

Objednejte si profesionální vánoční úklid. Nyní i v Praze

Objednejte si vánoční úklid vaší firmy, kanceláře či domova, nyní i v Praze. Hoďte starosti za hlavu a svěřte se do rukou odborníků.

Co o nás říkají ostatní?

Listopad je jako stvořený pro generální předvánoční úklid. Naše zákaznice paní Bednářová se proto rozhodla pro jeden takový.

Uklízíme už i na Praze 5!

01.10.2013 20:52

Uklízíme už i na Praze 5!

Neváhejte využít našich kvalitních a poctivých služeb už i v Praze! Naše nová pobočka vám ráda vyjde vstříc! EKB úklidové služby jsou tu pro vás nejen na Praze 5!

PRÁCE V PRAZE

24.09.2013 10:39

Pro naši novou pobočku v Praze hledáme PEČLIVÉ SPOLEHLIVÉ pracovníky pro dlouhodobou spolupráci.

Přiveďte nám nového zákazníka a získejte 15% slevu na další úklid!

Jste spokojeni s našimi úklidovými službami? Doporučte nás svým známým! Za každého nového přivedeného zákazníka získáte slevu 15 % na úklid.


RSSRSS

Aktuality

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ / HOME CLEANING PRAHA

Úklid domácností a kanceláří v Praze - rezervace přímo v našem on-line formuláři ZDE. Vyberte si svoji ověřenou paní na úklid a čas, který Vám vyhovuje. Vše ostatní zařídíme za Vás.    

Archiv aktualit

Kontakt

Nový kód

PRAHA a okolí
Oldřichova 617/16, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 737 416 219
E-mail:

HRADEC KRÁLOVÉ & VÝCHODNÍ ČECHY

Bratří Štefanů 895,
500 03 Hradec Králové 3
Tel.: +420 603 820 737
E-mail: