Profesionální úklid komerčních prostor Hradec Králové a okolí

Aktuálně máme zcela naplněné kapacity a bohužel pro soukromé osoby nejsme schopni nabídnout naše služby.

V Hradci Králové patříme Zajišťujeme úklid komerčních prostor v Hradci Králové a okolímezi největší a nejstarší firmy zabývající se úklidem firem, domácností i komerčních prostor. Máme více než 20 let zkušeností a stovky spokojených zákazníků. Jsme schopni přijet uklízet ještě v den objednání a není pro nás žádnou překážkou uklízení o víkendech ani svátcích.

Úklid komerčních prostor na míru vašim potřebám

  • Napište si i o cenovou nabídku ZDARMA.

    polymerizace a voskování podlah
  • strojové čištění koberců
  • čištění čalounění
  • mytí oken

V případě dohody zajistíme také další úklidové práce, jako mytí stropního osvětlení i mytí výloh. Vše záleží pouze na vašich požadavcích, my se vám plně přizpůsobíme, co do rozsahu, tak času realizace. Nebudeme se plést vašim zaměstnancům ani návštěvníkům obchodu pod nohama. Primárně úklid komerčních prostor provádíme v Hradci Králové, ale na základě dohody jsme schopni úklidový servis zajistit i v tom nejodlehlejším koutě východních Čech.

Hloubkově jsme čistili dlažbu v EuroCenter Hradec Králové, prohlédněte si fotogalerii a zjistěte, jak můžete oživit také vaši podlahu.

Naši zaměstnanci jsou svědomití, mají čistý trestní rejstřík, na nás se můžete s důvěrou spolehnout. Rádi se staneme vašim partnerem pro každodenní úklid komerčních prostor. Kontaktujte nás na +420 603 820 737 a nechte si vypracovat cenovou nabídku ZDARMA.

Máte zájem o úklid komerčních prostor v Hradci Králové? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSSRSS

Aktuality

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ / HOME CLEANING PRAHA

Úklid domácností a kanceláří v Praze - rezervace přímo v našem on-line formuláři ZDE. Vyberte si svoji ověřenou paní na úklid a čas, který Vám vyhovuje. Vše ostatní zařídíme za Vás.    

Archiv aktualit

Kontakt

Nový kód

PRAHA a okolí
Oldřichova 617/16, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 737 416 219
E-mail:

HRADEC KRÁLOVÉ & VÝCHODNÍ ČECHY

Bratří Štefanů 895,
500 03 Hradec Králové 3
Tel.: +420 603 820 737
E-mail: